BIELSKA LIGA SZÓSTEK

Podsumowanie rundy 2019/2020

Strzelają aż miło! Podsumowujemy rundę jesienną Bielskiej Ligi Szóstek

Na najwyższym szczeblu Bielskiej Ligi Szóstek liderem po rundzie jesiennej jest Black Game Team, który nie stracił jeszcze punktów od startu sezonu. Drugie miejsce zajmuje beniaminek FC Albatros, a na trzecim stopniu podium, dzięki pięciu spotkaniom bez porażki plasuje się Leśny Klub Sportowy.

Najlepszym strzelcem w rundzie jesiennej był Patryk Pieczora z FC Albatros, który ustrzelił 42 bramki. Tuż za jego plecami są Łukasz Kaleta z BGT z 33. bramkami oraz Ireneusz Fabia z Wapienickich Lwów z 29. golami. Najlepiej asystującym jest niezmiennie Arkadiusz Komraus z Black Game team z 29. decydującymi podaniami. Ten ostatni jest najlepszy także w klasyfikacji kanadyjskiej, który do asyst dołożył 25 bramek.

W obu grupach drugiej ligi zarysowała się zdecydowana czołówka. W grupie A przewodzi Bon Voyage z 39. punktami, drudzy są zawodnicy z Ratusza BGT z 37. punktami, trzecia jest Banda Świrów – 36 punktów i jeden mecz rozegrany mniej, a czwarte miejsce zajmuje TI Fluid System z 34. punktami i również jednym meczem rozegranym mniej niż przewodząca dwójka.

W grupie B na fotelu lidera rozsiadła się zespół DKS Komorowice z 40 punktami, drudzy są zawodnicy BB Raptors 39 punktów, a trzecie Wolne Atomy z 36 puntami i jednym meczem rozegranym mniej. Liderem wśród strzelców są Radosław Łazio z Ratusz BGT – 36 bramek, Kamil Jasiński z Black Devils i Kamil Kłusek Wolne Atomy – obaj po 34. Najwięcej asyst zaliczył Paweł Zając z Ratusz BGT – 23.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *