BIELSKA LIGA SZÓSTEK

Mistrz Pucharu Bielskiej Ligi Szóstek

Raport z finałowej fazy Pucharu Bielskiej Ligi Szóstek

W fazie pucharowej spotkały się druzyny :

Wolne Atomy-Tiki Taka – był to bardzo zacięty mecz który zakończył się wynikiem 3:3! Konieczne było rozegranie rzutów karnych w których lepszą drużyną okazała się Tiki Taka trafiając 2 rzuty karne i tracąc tylko 1 bramkę.

W drugim meczu cwierćfinałowym na przeciwko siebie stanęły drużyny Young power Vs Wapienickie Lewy – mecz miał zupełnie inny obrót niż pierwszy ćwierćfinał, drużyna Young power łatwo i pewnie wygrała 12:1 ! – Był to najwyższy wynik fazy pucharowej GRATULUJEMY!

W trzecim meczu BGT zagrał z DKS Komorowice mecz na początku nie zapowiadał takiej porażki DKS, lecz finalny wynik to 9:2 DLA BGT!

Ostatni mecz Ćwierćfinałowy y to Fc wapienica vs Łks Kombajn Łazy, drugo ligowa drużyna LKS walczyła ale nie miała argumentów w starciu z pierwszoligową FC Wapienicą i uległa 7:1

Mecze Półfinałowe rozpoczął mecz BGT z Fc Wapienica( która nie ukrywajmy miała najłatwiejszego rywala w fazie ćwierćfinałów ) ale w tym meczu pokazali że są w półfinałach nie z przypadku. Mecz był bardzo wyrównany , szybki a pięknych akcji w nim nie brakowało !  Wynik tego starcia to 3:2 dla Drużyny BGT która po bardzo dobrym meczu melduje się w Finale  PUCHARU !

Drugi mecz półfinałowy rozegrały drużyny Young Power i Tiki taki – Faworytem po bardzo wysokim zwięciestwie w porzednim meczu byłi gracze Young Power, którzy nie rozczarowali i zasłużenie wygrali z Tiki Taka 5:2 awansując jako druga najlepsza

drużyna w całej lidze do finału !

Wielki Finał Bielskiej Ligi Szóstek !

Mistrz Pucharu Bielskiej Ligi Szóstek

Po całym turnieju spodziewaliśmy się w finale naprawdę wielkiego widowiska…. i dziękujemy drużyną że nas nie zawiodły ! Takie mecze można oglądać codziennie! Drużyny grały bardzo szybką dokładna piłkę , Akcje tzw. „palce lizać ” ! 😀  Mecz był bardzo wyrównany , czasami było widać że zawodnikom udzielają się nerwy i stres. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła drużyna BLACK GAME TEAM która wygrała 3:2! Serdecznie gratulujemy zarówno zwyciężcą jak i przeciwnikom Young power za fenomenalne widowisko!

No i oczywiście naszym kibicom którzy w tak wielkie świeto Bielskiej Piłki nas nie zawiedli i bardzo licznie wstawili się na widowni !

Chcielibyśmy również coś napisać o meczu  o 3 miejsce w którym ” zmierzyli” się FC wapienica vs Tiki taka ale…. Tiki Taka oddałą mecz walkowerem 😞

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *