BIELSKA LIGA SZÓSTEK

Wywiad z kapitanem mistrzowskiej drużyny 2 ligi B.

Łukasz Bilewicz : Czy ciężko było wywalczyć 1 mieście w 2 lidze ?
Dominik Niemczyk : Poziom ligi był bardzo zróżnicowany. Mecze z przeciwnikami, którzy uplasowali się zaraz za nami budziły emocje, ale nie sprawiły nam większych problemów.
Ł.B  : Co sprawiało wam największe kłopoty by wdrapać się na szczyt ligi?
D.N : Frustracja zawodników z naszej drużyny przez dużą ilość oddanych walkowerów przez inne drużyny. Wywołało to w naszej drużynie problem z frekwencją na meczach. Nigdy do końca nie byliśmy pewni czy się odbędą.
Ł.B  : Jak się czujecie po awansie do 1 ligi ?
D.N : Czujemy się świetnie i liczymy na wyższy poziom meczowy w I lidze.
Ł.B  : Jaki przeciwnik był dla was najtrudniejszy a kto nie sprawiał wam problemów?
D.N : Trudna drużyna był dla nas Cygański Tartan, mieliśmy całkiem odmienne style gry. My byliśmy drużyna, która gra bardziej technicznie, oni byli bardzo dobrze przygotowani fizycznie i siłowo. Przyjemne spotkania rozegraliśmy z Black Devils, ponieważ dobrze się znamy i darzymy się wzajemna sympatia. Choć nie brakowało emocji na meczach pomiędzy nami.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *