BIELSKA LIGA SZÓSTEK

Podsumowanie 11 kolejki

Witajcie!

Za nami pierwsza kolejka rundy rewanżowej Bielskiej Ligi 6 ! 🙂 Co prawda mieliśmy rozpocząć już tydzień temu ale zimowa aura pokrzyżowała nasze plany 🙁
W ten weekend przywitała nas piękna wiosenna pogoda ! 🙂 A nasze drużyny zmierzyły się przy tej słonecznej atmosferze o pierwsze ligowe punkty w tym roku !
W sobotę zmagania rozpoczęły drużyny z drugiej ligi, bez wątpienie za starcie dnia trzeba uznać mecz Pogoń Ramba vs Lej mi Pół ! Lej mi Pół na papierze było gwarantowanym faworytem tego spotkania. Jak się jednak okazało spadkowicz z 1 ligi został boleśnie skarcony ze swoje błędy i przegrał po bardzo emocjonującym meczu 5:4 ! Pogoń Ramba z chirurgiczną precyzją wymierzała ciosy swojemu przeciwnikowi i punktowała raz za razem !

Swój mecz wygrało również Tapico, które kontrolując cały mecz i prowadząc grę pokonało drużynę FX Robot 3 : 0. Kolejne 3 punkty dopisały również drużyny Dnipro, Fc Dentylowice, i DKS Lipnik – który niespodziewanie rozbił aktualnego vicelidera Tabeli – Bielski Bajern wygrywając 5:2.

W niedzielę do zmagań wróciła również pierwsza liga.
W pierwszym meczu aktualny Lider tabeli drużyna Young Power wygrała 10:2 z Cygańskim Tartanem – po wyniku można powiedzieć że łatwy mecz i Youngi przejechały po swoim przeciwniku, lecz jednak nie do końca mecz tak wyglądał.
Niespodziankę sprawiła drużyna Black Devilsów, którzy zajmując ostatnie miejsce w tabeli pewnie wygrali 6:3 ze Starym Bielskiem.
Do arcyciekawego meczu doszło między drużyną Ibis Finanse i Leśnym Klubem Sportowym gdzie spotkanie zakończyło się remisem 5:5 po bardzo emocjonującym meczu i czerwonych kartkach. W pozostałych meczach Tornado pokonało pewnie Spartę BB , a 4 Fun Footbal Team wygrał 8:3 z ekipą Black Game Team !

Dziękujemy że byliście w ten weekend z nami !
Życzymy wam miłego tygodnia !
Ekipa BL6 ! 🙂

Sobota

Stare Bielsko FC vs Dzieciol Team 10-0
The Shakers vs FX Dyntolowice 2-5
Pogon Rampa SB vs Lej Mi Pol 5-4
Tapico vs FX Robot 3-0
Bielska vs Dnipro 2-4
Bajern vs DKS Lipnik 2-5

Niedziela

Lesny Klub Sportowy vs Ibis Finanse 5-5
4Fun Football Team vs Black Game Team 8-3
SPARTA 2010 BB vs Fc Tornado 1-12
Stare Bielsko FC vs Black Devils 3-6
Young Power vs Cyganski Tartan 10-2