BIELSKA LIGA SZÓSTEK

Zapowiedz 5 kolejki

Cześć !
Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana 5 kolejka Bielskiej Ligi Szóstek.


Już godzinę później po frekwencyjnej wpadce w ubiegłym tygodniu FC Tornado powalczy o punkty z Tapico. Jeśli Tornado chce nadal liczyć się w walce o ligowe podium to ten mecz po prostu musi wygrać. Tapico natomiast będzie próbowało poszukać swoich pierwszych punktów w tym sezonie.

O godzinie 12:00 na boisko wybiegną zawodnicy Golden Six oraz Joga Bonito. Dla Golden Six będzie to dopiero trzeci mecz w tej edycji – na ten moment ich bilans to jeden komplet punktów oraz jedna porażka. Joga Bonito w ubiegłym tygodniu przełamała się i pokonała drużynę 4Fun Football Team. Czy podtrzymają zwycięską passę?

W niedzielne do południe w pierwszym meczu tego dnia pewnie krocząca po ligowe podium drużyna Black Devils zmierzy się z Cygańskim Tartanem. Jeśli drużyna Dawida Milewskiego marzy o zajęciu TOP3 to jest to mecz z gatunku, który trzeba po prostu wygrać.

W ostatnim meczu 5 kolejki drużyna Wiktoroli Kredyt na pewno będzie chciała wrócić na zwycięski szlak po zeszłotygodniowej porażce. Czerwona latarnia 1 ligi czyli drużyna 4Fun Football Team nie powinna sprawić większych problemów wyżej notowanemu rywalowi.

Swoje mecze w nadchodzący weekend rozegra również 2 liga.
W pierwszym spotkaniu 5 kolejki Różowe Pantery, które dostały łomot 20:1 w poprzednim tygodniu na pewno będą chciały pokazać, że był to tylko wypadek przy pracy. Zmierzą się z ostatnią drużyną w tabeli czyli Pogoń Rampa SB. Czy w tym meczu Pogoń pokusi się o swoje pierwsze ligowe punkty?

FX Thor Thunders i  ZPEiR to drużyny, które sąsiadują ze sobą w tabeli kolejno na czwartym i piątym miejscu. Jeśli ZPEiR chce piąć się w górę to musi ten mecz wygrać bowiem dzielą ich zaledwie dwa punkty.

W kolejnym meczu  drużyna Bielskiej podejmie Malbec Mikuszowice, który w ubiegłym tygodniu zainkasował swoje pierwsze punkty w tym sezonie. Na pewno sporym osłabieniem będzie brak bramkarza Radosława Fijaka, który w poprzedniej kolejce otrzymał czerwoną kartkę. Bielska na ten moment plasuje się na siódmej pozycji z czteroma punktami na koncie.

Godzina 11:00 to pojedynek drużyny The Shakers z FX Robot, które w tym sezonie jeszcze punktów nie zdobyło. W drużynie The Shakers jeśli Sebastian Wójcik podtrzyma swoją strzelecką passę to o zwycięstwo nie powinno być większego problemu.Przedostatni mecz tej kolejki to pojedynek Kobzaru oraz Starego Bielska. W tym spotkaniu pytania są dwa: Jakim stosunkiem bramek Kobzar pokona swojego rywala oraz ile goli w tym spotkaniu strzeli Nikolai Markov, czyli lider klasyfikacji strzelców drugiej ligi.

W ostatnim meczu o godzinie 13:00 dojdzie do hitu piątej kolejki drugiej ligi. ETT Fortuna Remis podejmie CdF Traktat Cieszyn, który w tym sezonie jeszcze punktów nie stracił. Fortuna na miejscu trzecim traci zaledwie dwa punkty do swoich rywali. Czy Patryk Gral i Kamil Kacprzykowski staną na wysokości zadania i przechylą szalę zwycięstwa na korzyść Fortuny? Nie możemy się już doczekać tego pojedynku!

Serdecznie zapraszamy do oglądania wszystkich meczów piątej kolejki. Emocji z pewnością nie będzie brakowało!