BIELSKA LIGA SZÓSTEK

Wielki finał już w tą sobotę

FINAŁ Pucharu Ligi 2022/2023 !
Już w najbliższą sobotę o godzinie 9:00 zostanie rozegrany zaległy finał Pucharu Ligi 2022/2023.
Rewelacja edycji czyli drużyna Black Devils podejmie zeszłorocznego mistrza rozgrywek Young Power.
– Drużyna Black Devils już podczas rywalizacji w grupie napsuła nam sporo krwi. Mają oni bowiem w swoich szeregach kilku ciekawych zawodników jak choćby wice króla strzelców ubiegłego sezonu Adrian Babraj. To na pewno będzie ciężki mecz, pełny walki i zaangażowania z obu stron – ocenia Szymon Trybała.


– Podchodzimy do tego meczu tak jak do każdego innego – chcemy go wygrać! Fakt, że mierzymy się z zeszłorocznym mistrzem dodatkowo nas nakręca. Jesteśmy jedyną ekipą, która w tej edycji nie przegrała meczu i mamy nadzieję z całym szacunkiem do rywala, że tak pozostanie. Czy ze względu na osiągane w ostatnim czasie wyniki czujemy dodatkową presje? Szczerze mówiąc to nie. Już w poprzednim sezonie czuliśmy spory niedosyt ponieważ, w wielu meczach zabrakło naprawdę nie wiele aby zdobyć komplet punktów. W przerwie pomiędzy sezonami rozgrywaliśmy trzy, cztery sparingi tygodniowo i na ten moment przynosi to korzystne rezultaty.  Cel na ten sezon to walka o trzy punkty w każdym meczu, a co czas pokaże zobaczymy! – Dawid Milewski .

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to emocjonujące starcie, którego nie możemy się już doczekać! Do zobaczenia!

Szymon Trybała