BIELSKA LIGA SZÓSTEK

Zapowiedz 8 kolejki

Cześć !
Przed nami 8 kolejka Bielskiej Ligi Szóstek.
W pierwszej lidze czekają nas niezwykle ciekawe spotkania, które pozwolą nam wyłonić w głównej mierze kandydatów do podium na koniec sezonu! Zapraszamy do lektury.

Pierwsza liga, będzie rozpędzała się raczej od spotkań na poziomie niżej usytuowanych drużyn, a wiec DKS Lipnik kontra 4FunFootball Team – obie ekipy jeszcze punktów w tym sezonie nie zdobyły. To dobry czas na przełamanie!

Kolejny mecz to pojedynek Golden Six z Cygańskim Tartanem. Dla obu ekip komplet trzech punktów będzie znakomitą okazja dla poprawy swojej pozycji w tabeli.

Leśni kontra Tornado – kolejny mecz typu „must watch” ! Mimo gorszego sezonu w wykonaniu Tornado bez dwóch zdań to będzie jeden z ciekawszych widowisk tej kolejki!

Ósma kolejka to także spotkania na poziomie drugiej ligi.

W pierwszym meczu jeśli FX Thor Thunders chcą liczyć się w walce o podium , to ich obowiązkiem jest komplet punktów w meczu z Bielska.

Malbec i The Shakers to pojedynek, w którym ciężko o wskazanie faworyta. Żartobliwie mówiąc , postawcie na remis u bukmachera !

W kolejnym meczu ZPEiR podejmie Różowe Pantery, które na ten moment zdobyły tylko jeden punkt w siedmiu meczach. Faworyt tego spotkania jest tylko jeden!

CdF Traktat Cieszyn zmierzy się z Pogoń Rampa SB, która już udowodniła w tym sezonie, ze potrafi urwać punkty faworytowi. Czy w tej kolejce będzie tak samo?

Stare Bielsko kontra ETT Fortuna Remis to przedostatni mecz tej kolejki. Outsider rozgrywek nie powinien sprawić większych problemów drużynie aspirującej do zwycięstwa na koniec sezonu.

Finał tej kolejki to pojedynek Kobzaru z aspirująca do walki o najwyższe cele drużyna FX Robot. Na papierze faworytem Kobzar – na boisku? Czekamy niecierpliwie na to rozstrzygnięcie!
To będzie weekend pełen emocji. Mamy nadzieje ze największy ból głowy przysporzy nam wytypowanie szóstki tygodnia. Trzymamy kciuki!

Szymon Trybała