BIELSKA LIGA SZÓSTEK

Zapowiedz 10 kolejki

Cześć!
Przed nami dziesiąta kolejka Bielskiej Ligi Szóstek. Mimo iż za oknem aura jesienna to w najbliższy weekend będziemy świadkami prawdziwie emocjonujących spotkań, które nie jednemu podniosą temperaturę!

W pierwszej lidze na start pojedynek ekip z dolnej części tabeli. Tapico podejmie DKS Lipnik i będzie to dla Tapico dobra okazja aby udowodnić swoje aspiracje do walki o pierwszą piątkę!

W kolejnym meczu Cygański Tartan zmierzy się z FC Tornado. Tornado od poprzedniego weekendu dysponuje zdecydowanym wzmocnieniem w postaci Davyda Shutaka tak więc dla Cygańskiego Tartanu ciężko będzie o komplet punktów w tym spotkaniu.

Niedzielę zaczniemy od pierwszego z hitów kolejki. Jak dotąd dwie z trzech niepokonanych drużyn w tym sezonie czyli Young Power oraz Black Devils skrzyżują swoje rękawice o godzinie 10:00. Dla Black Devils to na pewno będzie idealny moment na odwet za porażkę w finale Pucharu Bielska.

Drugim hitem kolejki będzie pojedynek lidera czyli Leśnego Klubu Sportowego z mocną ekipą Wiktoroli Kredyt. Obie drużyny dysponują świetnymi zawodnikami, jednak patrząc na ostatnią formę liderów Leśnego Klubu Sportowego czyli Doriana Machalicę czy Michała Brańkę to faworytem tego spotkania są Leśni. Nie możemy się już doczekać tego spotkania!

W ostatnim meczu kolejki na ostudzenie emocji Golden Six podejmie czerwoną latarnię pierwszej ligi czyli 4FunFootball Team. Dla Golden Six jest to pojedynek, który muszą wygrać jeśli planuję pozostać w najwyższej klasie rozgrywkowej.

W drugiej lidze na start The Shakers podejmie Bielską, która w ubiegłym tygodniu sprawiła niespodziankę pokonując ETT Fortuna Remis. Czy tym razem również sięgną po komplet punktów?

Malbec Mikuszowice w ostatnim czasie wydaje się, że ustabilizował swój skład i formę. Nie powinni oni mieć problemu ze zwycięstwem z niżej notowanym rywalem Pogoń Rampa SB.

Hit Kolejki – tak awizowane jest starcie niepokonanej jak dotąd drużyny z Cieszyna z ekipą Kobzar.
Jeśli Kobzar nadal ma w planach walkę o mistrzostwo to frekwencja i pełne zaangażowanie na ten mecz jest podstawą aby odnieść sukces. Nie możemy się doczekać tego pojedynku i zapraszamy na niego wszystkich serdecznie w niedziele na godzinę 9:00.

O swoje trzecie zwycięstwo z rzędu będzie miała okazję powalczyć ekipa ZPEiR, która podejmie FX Robot. Co prawda FX Robot w ubiegłym tygodniu dostał srogie lanie od lidera, jednak udowadniali już w tym sezonie, że potrafią urwać punkty faworytowi. Jak będzie tym razem?

Stare Bielsko kontra Różowe Pantery to pojedynek dwóch ostatnich ekip w tabeli. Na ten moment wydaje się, że Stare Bielsko znajduje się w dużo lepszej formie i to oni będą na pewno faworytem tego spotkania.

Ostatnie spotkanie dziesiątej kolejki to drugi z hitów kolejki. Trzecie miejsce czyli FX Thor Thunders podejmie czwartą w tabeli ETT Fortunę Remis. Dla Fortuny to dobry moment aby odwrócić losy walki o podium w tym sezonie, natomiast dla Thundersów okazja aby odskoczyć swoim rywalom na cztery punkty przy jednym rozegranym meczu mniej. Bardzo jesteśmy ciekawi tego rozstrzygnięcia.
Jak sami widzicie najbliższy weekend zapowiada się bardzo emocjonująco!

Szymon Trybała