BIELSKA LIGA SZÓSTEK

Zapowiedz 1 1 kolejki

Cześć!
Przed nami jedenasta, a więc ostatnia kolejka przed zimową przerwą.

Pierwszą ligę otworzy mecz Cygańskiego Tartanu z Wiktoroli Kredyt. Oczekujemy, że obie ekipy podrażnione swoimi ostatnimi porażkami zaprezentują nam ciekawe widowisko, bowiem Wiktoroli wciąż liczą się w walce o podium na koniec sezonu.

W drugim spotkaniu pytania możemy zadać dwa. Jak wysoko Tornado pokona 4FunFootball Team oraz ile trafień zaliczy w tym spotkaniu lider drużyny Davyd Shutak?

To na co najbardziej czekamy podczas jedenastej kolejki to starcie Leśnego Klubu Sportowego z Black Devils. Ekipa Dawida Milewskiego jak dotąd prezentowała się bardzo dobrze, a w ubiegłym tygodniu mimo porażki nie odstawała poziomem od ubiegłorocznego mistrza rozgrywek. Początek tego spotkania zaplanowany na niedzielę o godzinie 9:00.W ostatnim meczu, choć tabela może na to nie wskazywać to ciekawie zapowiada się starcie Tapico z Golden Six. Jeśli Tapico chce włączyć się na stałe do walki o najwyższe lokaty tego sezonu to trzy punkty są obowiązkiem!

W drugiej lidze podczas jedenastej kolejki będziemy świadkami kilku ciekawych pojedynków. Już w pierwszym meczu CdF Traktat Cieszyn zmierzy się z dobrze prezentującą się ekipą ZPEiR. Lider na ten moment wciąż bez straty punktów! Jak będzie tym razem?

Dla Thundersów trzy punkty w pojedynku z The Shakers będą niezwykle ważne, jeśli chcą utrzymać się na podium rozgrywek. The Shakers jednak już niejednokrotnie pokazywali, że są w stanie postawić się faworytom!

W trzecim spotkaniu Bielska nie powinna mieć żadnych problemów z pokonaniem ostatniej w tabeli ekipy Różowych Panter. Początek tego spotkania w sobotę o 13:00.

FX Robot : Malbec Mikuszowice. Obie drużyny zajmują miejsca w okolicach połowy tabeli. Obie drużyny miewają w tym sezonie wzloty i upadki. Ten mecz będzie dobrym sprawdzianem, kto na finiszu prezentuje lepszą formę.

Przed ostatni mecz jedenastej kolejki w drugiej lidze to prawdziwy hit. Kobzar podejmie ETT Fortunę Remis. Poprzednie kolejki to wyniki w kratkę zarówno jednych jak i drugich. Mimo to wciąż liczą się w walce o pierwszą trójkę. Na ten moment ciężko o wskazanie faworyta. Zapraszamy w niedzielę o godzinie 13:00.

Ostatni pojedynek to pojedynek drużyn z dołu tabeli. Pogoń Rampa SB : Stare Bielsko FC. Patrząc przez pryzmat ostatnich wyników oraz drużyn, z którymi mierzyło się Stare Bielsko to są oni zdecydowanym faworytem tego spotkania. Pogoń jednak pokazała już w tym sezonie poprzez zwycięstwo nad Kobzarem, że żaden rywal im niestraszny. Jesteśmy bardzo ciekawi tego rozstrzygnięcia. Początek tego pojedynku w niedzielę o 14:00. Zapraszamy!Jak sami widzicie najbliższy weekend zapowiada się bardzo emocjonująco!

Szymon Trybała