BB RAPTORS

Ligi
Druga liga B
Sezony
2020/2021

Pomocnik

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeWskaźnik wygranychWskaźnik remisówWskaźnik przegranychGole Samobójcze
4Patryk FrejPomocnik266010922.220.0077.780
12Michał JankośPomocnik354100728.5714.2957.140
16Marek KudryśPomocnik23020040.000.00100.000
20Dawid PietrusiakPomocnik351000333.330.0066.670
21Paweł KubelPomocnik306410812.5025.0062.500
83Sergii SeletskyiPomocnik37110020.0050.0050.000
84Tomasz PorwiszPomocnik36200020.000.00100.000
85Rafał PorwiszPomocnik35101020.000.00100.000
86Wojciech HabdasPomocnik34000000.000.000.000
93Dmytro HaidiedieiPomocnik24300020.0050.0050.000

Bramkarz

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeWskaźnik wygranychWskaźnik remisówWskaźnik przegranychGole Samobójcze
1Marcin KulijewiczBramkarz4603001414.2914.2971.430

Obrońca

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeWskaźnik wygranychWskaźnik remisówWskaźnik przegranychGole Samobójcze
5Damian KwiatkowskiObrońca357310119.0918.1872.731
7Dawid HałatObrońca3681001020.0020.0060.000
8Marcin PolakObrońca2934001010.0010.0080.000
77Kamil JańtaObrońca3911001010.0010.0080.000

Napastnik

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeWskaźnik wygranychWskaźnik remisówWskaźnik przegranychGole Samobójcze
6Jan HuczekNapastnik21000000.000.000.000
11Adam JanoszNapastnik274301633.3316.6750.000
13Mateusz HejdukNapastnik285100728.570.0071.430
19Mateusz DrzewieckiNapastnik203000540.000.0060.000

Liga 2 B Sezon 2020/2021

PozycjaKlubMWRLBZBSGDPts
11915311654911648
2181323128626641
3191243120675340
4188288678826
5188287371226
6168268196-1526
721741088125-3725
81753987112-2518
917501263118-5515
1018421280105-2514
1117121449137-885

Terminarz

(15)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(20)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(21)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(22)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(24)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(25)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(27)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(28)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(29)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(30)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(31)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(32)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

Wyniki

(19)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(26)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(18)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(17)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(16)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(14)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(13)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(11)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(10)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(9)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(8)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(7)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(6)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(33)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(5)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(4)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(3)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(2)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

Przejdź do paska narzędzi