BB RAPTORS

Ligi
Druga liga B
Sezony
2020/2021

Pomocnik

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeWskaźnik wygranychWskaźnik remisówWskaźnik przegranychGole Samobójcze
4Patryk FrejPomocnik256010825.000.0075.000
12Michał JankośPomocnik344100633.3316.6750.000
16Marek KudryśPomocnik22020030.000.00100.000
20Dawid PietrusiakPomocnik351000333.330.0066.670
21Paweł KubelPomocnik305200616.6716.6766.670
84Tomasz PorwiszPomocnik36200020.000.00100.000
85Rafał PorwiszPomocnik35101020.000.00100.000
86Wojciech HabdasPomocnik34000000.000.000.000

Bramkarz

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeWskaźnik wygranychWskaźnik remisówWskaźnik przegranychGole Samobójcze
1Marcin KulijewiczBramkarz4601001118.189.0972.730

Obrońca

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeWskaźnik wygranychWskaźnik remisówWskaźnik przegranychGole Samobójcze
5Damian KwiatkowskiObrońca346210812.5012.5075.000
7Dawid HałatObrońca365000728.5714.2957.140
8Marcin PolakObrońca2934001010.0010.0080.000
10Piotr KropornickiObrońca3641101020.0010.0070.000
77Kamil JańtaObrońca381000911.110.0088.890

Napastnik

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeWskaźnik wygranychWskaźnik remisówWskaźnik przegranychGole Samobójcze
6Jan HuczekNapastnik21000000.000.000.000
11Adam JanoszNapastnik274301633.3316.6750.000
13Mateusz HejdukNapastnik285100728.570.0071.430
19Mateusz DrzewieckiNapastnik193000450.000.0050.000

Liga 2 B Sezon 2020/2021

PozycjaKlubMWRLBZBSGDPts
1161222116516538
2141130115427336
31584385533228
41682673561726
5177468583225
6158167691-1525
7156276664220
815501060100-4015
91431106179-1810
10142395199-489
1115121240110-705

Terminarz

(18)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(26)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(19)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(15)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(20)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(21)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(22)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(24)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(25)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(27)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(28)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(29)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(30)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(31)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(32)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

Wyniki

(17)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(16)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(14)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(13)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(11)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(10)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(9)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(8)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(7)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(6)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(33)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(5)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(4)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(3)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(2)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

Przejdź do paska narzędzi