Black Devils

Ligi
Druga liga B, Puchar Bielska C
Sezony
2020/2021

Pomocnik

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeGole Samobójcze
7Dawid WiewióraPomocnik2111510131
9Adrian BabrajPomocnik24840070
11Patryk MarszałekPomocnik17222080
11Arkadiusz GudebskiPomocnik34300050
75Michał SuchyPomocnik2614760121
80Sebastian GarusPomocnik23110040

Bramkarz

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeGole Samobójcze
31Filip NowakowskiBramkarz200001140
69Marta MilewskaBramkarz29000000
82Klaudiusz SzczotkaBramkarz19000010

Obrońca

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeGole Samobójcze
13Michał BlaskObrońca19000000
15Klaudiusz MendrekObrońca19120050
16Jakub NiesytObrońca18003060
18Dawid MilewskiObrońca292520161
73Marek BaduraObrońca30221060
82Kacper WysoczańskiObrońca19101050

Napastnik

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeGole Samobójcze
6Ronald MichnikNapastnik2210620140
8Michał GleindekNapastnik23640070
17Szymon RzeźniczakNapastnik29410040

Terminarz

(2)
Puchar Bielska C
2020/2021
Orlik

(3)
Puchar Bielska C
2020/2021
Orlik

(20)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(21)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(22)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(23)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(24)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(27)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(28)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(29)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(31)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(32)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(12)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

Wyniki

(5)
Puchar Bielska C
2020/2021
Orlik

(19)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(26)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(18)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(17)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(16)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(15)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(30)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(13)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(11)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(10)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(33)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(9)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(8)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(7)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(6)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(5)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(1)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(4)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(3)
Druga liga B
2020/2021
Orlik

(4)
Puchar Bielska C
2020/2021
Orlik

Przejdź do paska narzędzi