Black Devils

Ligi
Druga Liga
Sezony
2020/2021, Sezon 2021/2022

Kapitan Dawid Milewski

Obecna drużyna
Black Devils

Pomocnik

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeGole Samobójcze
5Arkadiusz GudebskiPomocnik35000030
7Dawid WiewióraPomocnik21220020
9Adrian BabrajPomocnik241140030
19Sebastian GarusPomocnik24010010
75Michał SuchyPomocnik26470031
88Yehor AndriievskyiPomocnik0010010

Bramkarz

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeGole Samobójcze
23Mateusz HomaBramkarz24000020
31Filip NowakowskiBramkarz21000030
69Marta MilewskaBramkarz29000000

Obrońca

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeGole Samobójcze
4Marcin JaniukObrońca32320020
10Kacper WysoczańskiObrońca20120030
15Klaudiusz MendrekObrońca20100010
18Dawid MilewskiObrońca29230030

Napastnik

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeGole Samobójcze
6Ronald MichnikNapastnik23420031
7Mateusz MichalskiNapastnik24000000
8Michał GleindekNapastnik24320020
11Patryk MarszałekNapastnik18000000

Liga 2 Sezon 2021/2022

PozycjaDrużynaMWRLBZBSGDPts
153113123810
23300317249
34301211299
44301181089
5330015969
64211211387
74211141137
83201171256
94202191726
1031021720-33
1131021522-73
1240131027-171
132002210-80
144004824-160
1540041032-220

Terminarz

(6)
Druga Liga
Sezon 2021/2022
Orlik

(7)
Druga Liga
Sezon 2021/2022
Orlik

(26)
Druga Liga
Sezon 2021/2022
Orlik

Wyniki

(4)
Druga Liga
Sezon 2021/2022
Orlik

(2)
Druga Liga
Sezon 2021/2022
Orlik

(1)
Druga Liga
Sezon 2021/2022
Orlik

(27)
2020/2021
Orlik

(29)
2020/2021
Orlik

(28)
2020/2021
Orlik

(31)
2020/2021
Orlik

(22)
2020/2021
Orlik

(20)
2020/2021
Orlik

(23)
2020/2021
Orlik

(12)
2020/2021
Orlik

(24)
2020/2021
Orlik

(4)
2020/2021
Orlik

(3)
2020/2021
Orlik

(2)
2020/2021
Orlik

(5)
2020/2021
Orlik

(19)
2020/2021
Orlik

(18)
2020/2021
Orlik

(17)
2020/2021
Orlik

(16)
2020/2021
Orlik

(15)
2020/2021
Orlik

(30)
2020/2021
Orlik

(13)
2020/2021
Orlik

(11)
2020/2021
Orlik

(10)
2020/2021
Orlik

(33)
2020/2021
Orlik

(9)
2020/2021
Orlik

(8)
2020/2021
Orlik

(7)
2020/2021
Orlik

(6)
2020/2021
Orlik

(5)
2020/2021
Orlik

(1)
2020/2021
Orlik

(4)
2020/2021
Orlik

(3)
2020/2021
Orlik

(5)
Druga Liga
Sezon 2021/2022
Orlik

(8)
Druga Liga
Sezon 2021/2022
Orlik

(10)
Druga Liga
Sezon 2021/2022
Orlik

(12)
Druga Liga
Sezon 2021/2022
Orlik

(14)
Druga Liga
Sezon 2021/2022
Orlik

(17)
Druga Liga
Sezon 2021/2022
Orlik

(20)
Druga Liga
Sezon 2021/2022
Orlik

(22)
Druga Liga
Sezon 2021/2022
Orlik

(24)
Druga Liga
Sezon 2021/2022
Orlik

(28)
Druga Liga
Sezon 2021/2022
Orlik

(30)
Druga Liga
Sezon 2021/2022
Orlik

Kapitan Black Devils

NazwaTelefonEmail
Dawid Milewski+48 783 160 190
Przejdź do paska narzędzi