Lej Mi Pół

Ligi
Druga liga A
Sezony
2020/2021

Pomocnik

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiGole Samobójcze
4Artur WilczekPomocnik224323000
8Damian RodakPomocnik2135100
10Daniel RodakPomocnik2543000
13Patryk MucharskiPomocnik20118100
14Zachariasz ZwięczakPomocnik2700000
15Marcin RodakPomocnik2313000
16Łukasz FilipowiczPomocnik21109000
24Piotr FilipowiczPomocnik2464000

Bramkarz

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiGole Samobójcze
1Grzegorz RodakBramkarz2010010

Obrońca

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiGole Samobójcze
36Łukasz TotaObrońca1802100
97Patryk GóralczykObrońca2300000

Napastnik

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiGole Samobójcze
6Jakub BudzińskiNapastnik1812000
11Adam KlaczekNapastnik273513000
18Piotr HellerNapastnik25148000
22Łukasz MiszczakNapastnik2687000
69Tomasz RodakNapastnik1849000

Liga 2 A Sezon 2020/2021

PozycjaKlubMWRLBZBSGDPts
11616001613612548
2191315124754940
3161303154777739
4141211113219237
5181107115655033
61881995801525
7178099498-424
81771983110-2722
921431485130-4515
1020501565143-7815
1130212731285-2547

Terminarz

(18)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(20)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(6)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(22)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(23)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(24)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(25)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(27)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(28)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(29)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(30)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(12)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(13)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

Wyniki

(17)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(16)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(33)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(31)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(14)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(11)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(10)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(9)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(1)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(8)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(7)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(32)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(5)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(3)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(2)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(19)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

(21)
Druga liga A
2020/2021
Orlik

Przejdź do paska narzędzi