BIELSKA LIGA SZÓSTEK

Mistrzem rundy jesiennej w pierwszej lidze została drużyna ??

Witamy !
Spadł na zakończenie tego roku pierwszy śnieg, a zatem czas na zimową przerwę naszych drużyn, zasłużony odpoczynek i przygotowania do rundy wiosennej. Chcielibyśmy bardzo zaprosić Państwa na podsumowanie rundy jesiennej!

Mistrzem rundy jesiennej w pierwszej lidze została drużyna ??
IBIS FINANSE! Serdeczne gratulacje dla całej drużyny za wspaniały sukces i rewelacyjną grę! Zdobyli 42 punkty strzelając przy tym 126 bramek i tracąc zaledwie 43 !
Najlepszymi strzelcami drużyny są Jakub Płoszaj oraz Kamil Pietrzyk którzy na swoim koncie odnotowali po 12 trafień. Najlepszym dogrywającym te bardzo ważne ostatnie podanie w drużynie został Arkadiusz Komraus (kapitan) który asystował aż 15 razy swoim kolegom a sam zdobył również 10 bramek! Można śmiało powiedzieć, że Arek to serce tej drużyny i zarazem płuca 😃
Pragniemy również poinformować zawodników drużyny Ibis Finanse że mamy dla was niespodziankę od naszego partnera …….. ! Dla każdego zawodnika darmowe wypożyczenie sprzętu narciarskiego na 24H za darmo ! GRATULUJEMY !

Tuż za Ibisem na miejscu Vice Leadera – można to śmiało powiedzieć- rewelacja tej rundy ! Drużyna Starego Bielska ! Która w tym roku prezentuję bardzo wysoki poziom! Chłopaki ze starego Bielska zdobyli 39 punktów – tracą więc zaledwie 3 pkt do lidera. Strzelili przy tym 100 bramek i stracili tylko 42 ( jeszcze mniej niż Ibis). Najlepszym zawodnikiem rundy jesiennej został Jakub Stawicki strzelając 21 bramek i asystując kolegom 9 razy !

Trzecie miejsce podium przypadło tutaj uwaga! BENIAMINKOWI ! LEJ MI PÓŁ! Drużyna która „przebojem” weszła do pierwszej ligi w cale nie uważa się za gorszą i jak pokazują wyniki – pokonuje „starych” wyjadaczy ! Zdobyli 34 punkty strzelając 104 braki i tracąc 44.

Drużyny które w tamtym roku w pierwszej lidze grały „pierwsze skrzypce” tj. Young Power i FC Wapienica uplasowały się tuż za podium – odpowiednio 5 i 4 miejsce! Więc wszystko jeszcze przed nimi żeby i w tym roku walczyć o najwyższe cele !

Całe zestawienie zamyka ( oprócz DKS Komorowiece który wycofał się z rozgrywek) drużyna FC Albators co jest sporym rozczarowaniem. Albatorsi zdobyli zaledwie 12 punktów. Wierzymy że w rundzie wiosennej pokażą na co ich stać ! Powodzenia !

Podsumowanie drugiej ligi !

Liderem drugiej ligi na półmetku sezonu została ekipa TI FLUID SYSTEM która zdobyła 34 punkty strzelając przy tym 89 bramek i tracąc 53!
Najlepszym zawodnikiem drużyny jest aktualnie grający z numerem 3 Kamil Krzak ! Który śmiało może się chwalić swoim dorobkiem ! Zdobył 40 BRAMEK ! i zanotował 13 asyst co jest drugim wynikiem w tym sezonie – przynajmniej jak do tej pory !

Na drugim miejscu podium uplasowała się ekipe FC Tornado która zdobyła 33 punkty ( zaledwie 1 mniej niż lider ! ) strzelając przy tym 76 bramek i tracąc 43 ! Najlepszym zawodnikiem drużyny pod względem strzelonych bramek jest Horbatenko Yaroslav który strzelił 17 bramek i zanotował 4 asysty ! Drużyna FC tornado to beniaminek aktualnego sezonu, należą się więc wielkie brawa za walkę i oby tak dalej !

Na ostatnim miejscu podium uplasowała się ekipa Black Devils, którzy zdobyli 32 punkty ( zaledwie 2 mniej niż lider i 1 punkty straty do vicelidera) strzelając przy tym 99 bramek i tracąc zaledwie 40. Najlepszym zawodnikiem drużyny jest Adrian Babraj który strzelił 37 bramek i zanotował 10 asyst.

2 Liga Podsumowanie indywidualne:
Najlepszy strzelec – Ireneusz Fabia (Ratusz BGT) – 44!
Najlepszy asystent – Michał Suchy ( Black Devils) – 18 !
Najwięcej goli samobójczych – Adam Bogusz ( DKS Lipnik) 2 !
Najwięcej żółtych kartek – Dmytro Haidiediei ( Fc Tornado) 4 !

Jak widać różnice na podium są bardzo małe, zaledwie 2 pkt więc wszystko się może jeszcze zdarzyć! Czeka nas emocjonująca runda wiosenna na która wszystkich was serdecznie zapraszamy !!

 

 

#bl6 #bielskaliga6 #bielskaligaszostek #beskidzka24 #beskidzkapilka #bielskobialapl #kronikabeskidzka