BIELSKA LIGA SZÓSTEK

Podsumowanie i zapowiedz

Witajcie!
Za nami kolejna emocjonująca kolejka Bielskiej Ligi 6 !
W pierwszej lidzie odbyło się spotkanie na szczycie ! Fc Tornado podejmowało 4 Fun Football Team, spotkanie było niezwykle emocjonujący i można śmiało powiedzieć że wynik nie odzwierciedla pełnego obrazu gry drużyn, Tornado wygrało 8:2.
Ostatni w tabeli Cygański Tartan zmierzył się z Black Game Team, jednak przełamania w tym sezonie nie było BGT wygrało 5:4, zapowiada się walka o utrzymanie dla Cygańskiego Tartanu do samego końca!
W tym tygodniu pauzował lider Young Power – zdobył 3 pkt przez wycofanie Ibisa z rozgrywek a mógł to być naprawdę ciekawy mecz!

W drugiej lidze niesamowitą serię przedłużyli zawodnicy The Shekers! zaliczyli kolejny zwycięstwo i zdobyli 3 pkt w walce z Bielskim Bajernem, spotkanie zakończyło się 3:2 dla Shekersów.
Spotkanie na „szczycie” między ostatnimi miejscami w tabeli FC Dyntolowice zmierzyli się z FX Robots, spotkanie zakończyło się wynikiem 8:4 dla Dyntolowice i dzięki temu uciekli przed ostatnim miejscu juz na 12 oczek! Wydaje się że już wiemy kto zajmie ostatnie miejsce w tabeli drugiej ligi w tym sezonie .

Dziękujemy że byliście z nami !!
Ekipa BL6

Cyganski Tartan vs Black Game Team 4-5
The Shakers vs Bielski Bajern 3-2
DKS Lipnik vs Tapico 0-10
Dzieciol Team vs Black Devils 11-6
Fc Tornado vs 4Fun Football Team 8-2
Lesny Klub Sportowy vs Stare Bielsko FC 7-3
FX Robot FC Dyntolowice 4-8

Witajcie!

Bardzo nam miło poinformować że w ten weekend rozegrana zostanie 3 kolejka Pucharu Bielska! Już w sobotę o godzinie 10 nasze drużyny rozpoczną swoje zmagania ! Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Black Devils Vs Tapico – Devilsi mają na ten moment komplet punktów. Drugim ciekawym spotkaniem również z kompletem punktów pierwszoligowe FC Tronado zmierzy się z tak dobrze spisującymi się w drugiej lidze zawodnika The Shekers !
Z kompletem punktów zarówno ekipa drugoligowej Bielskiej zmierzy się z rewelacją pierwszej ligi ekipą 4 Fun Football team.
Wszystkie te spotkania to starcie pierwszoligowych ekip z drugą ligą, czy będzie widać różnice? Czy może jednak poziomy lig jest bardzo wyrównany ?
Mecze pucharowe to zweryfikują 🙂

Zapraszamy serdecznie !

Cygański Tartan vs. Black Devils 29 kwietnia 2023,sobota 10:00
DKS Lipnik vs. FC Dyntolowice 29 kwietnia 2023,sobota 11:00
Tapico vs. Young Power 29 kwietnia 2023,sobota 12:00
Dnipro vs. JOGA BONITO 29 kwietnia 2023,sobota 13:00
Tapico vs. Black Devils 30 kwietnia 2023,niedziela 11:00
FC TORNADO vs. The Shakers 30 kwietnia 2023,niedziela 12:00