BIELSKA LIGA SZÓSTEK

Zapowiedz 2 kolejki

Witajcie !

Przed nami druga kolejka Bielskiej Ligi 6. Czeka nas w ten weekend na pewno sporo emocji oraz 14 spotkań, na które wszystkich was serdecznie zapraszamy !
W pierwszej lidze odbędzie się 7 meczów i tylko w jednym z nich zmierzą się drużyny, które w pierwszej kolejce zgarnęły komplet punktów, a mianowicie Leśny Klub Sportowy podejmie Sparta 2010 BB ,która drużyna wyjdzie tym razem zwycięsko ,i dopisze kolejne punkty do ligowej tabeli ?
Kolejnym ciekawym spotkaniem będzie starcie Black Devilsów vs 4 Fun Footbal Club, Devilsi wygrali swój pierwszy mecz, 4 Funy poległy, ale z mistrzem zeszłorocznej edycji, starcie te więc może być naprawdę interesujące. Mecz do jednej bramki zapowiada się natomiast w starciu Tapico vs Wiktoroli Kredyt, ekipa wiktoroli rozbiła w pierwszym meczów Joga Bonito 14:2 ,a Tapico przegrało z Devilasami tak, że wszystko wskazuję, iż będzie to mecz do jednej bramki.

w drugiej lidze bardzo ciekawi jesteśmy drużyby Kobzar, która rozgromiła w pierwszej kolejce swojego przeciwnika, a już w drugiej zmierzy się The Shakers, czy Kobzar urządzie sobię trening strzelecki ? a może Shekersi postawią się i powalczą o ligowe punkty tego dowiemy się w niedziele o godzinie 13 ! 🙂
Spotkanie na „szczycie” – dwie drużyny, które w pierwszej kolejce przegrały bardzo wysoko teraz staną naprzeciwko siebie z zamiarem zmazania plamy.
Malbec Mikuszowice podejmie ZPeiR i tak naprawdę nie mamy pojęcia czego się po tym meczu spodziewać ! Zapowiada się więc fajne starcie !

Zapraszamy was wszystkich do kibicowania naszym drużyną!
Poniżej pełna rozpiska weekendowych starć !