BIELSKA LIGA SZÓSTEK

Zapowiedz 4 kolejki

Witajcie !
W tym tygodniu zostanie rozegrana już 4 kolejka Bielskiej Ligi Szóstek sezonu 2023/2024.

W sobotę w 1 lidze na start mamy hit kolejki, a więc pojedynek dwóch ekip, które w zeszłym roku do końca walczyły o zwycięstwo w całych rozgrywkach czyli Young Power kontra FC Tornado. Po zeszłotygodniowej porażce Tornado będzie chciało się odkuć i na pewno postawi ciężkie warunki rywalowi, który w tym sezonie jeszcze punktów nie stracił.
W następnym meczu o kolejne punkty powalczy Cygański Tartan z DKS Lipnik – dwie ekipy, które sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli.
W niedzielne do południe zmagania rozpoczniemy od meczu Leśny Klub Sportowy z Golden Six. Faworytem w tym spotkaniu na pewno będzie Leśny Klub Sportowy, który dysponuje szeroką kadrą bardzo dobrych zawodników, a to przy zapowiadającej się słonecznej niedzielnej pogodzie może okazać się kluczem do sukcesu.
W czwartym meczu tej kolejki zagrają ze sobą drużyny, które w zeszłym tygodniu nie rozgrywały swoich spotkań. Black Devils będzie rywalizował z drużyną Wiktoroli Kredyt. Obie ekipy na ten moment mają po dwa spotkania i po sześć punktów na swoim koncie, a więc będzie to szansa na odskoczenie w tabeli swojemu rywalowi.
W przedostatnim meczu Sparta w roli faworyta podejmie drużynę Tapico, która w ubiegłym tygodniu postawiła twarde warunki Leśnym przegrywając tylko jedną bramką. Czy ten mecz okaże się niespodzianką weekendu?
W ostatnim meczu tej kolejki zmierzą się ze sobą natomiast dwie czerwone latarnie 1 ligi – Joga Bonito oraz 4Fun Football Team. To dobra okazja dla obu ekip aby spróbować odwrócić swoją sytuację w tabeli.

Drugą ligę otworzy mecz ZPEiR z Bielską. Drużyny te zajmują kolejno piąte oraz szóste miejsce w tabeli, jednak drużyna Bielskiej ma jeden mecz rozegrany mniej. Jeśli wygra to spotkanie to zrówna się z drużyną ZPEiR punktami i przeskoczy na wyższe miejsce w klasyfikacji.
W kolejnym meczu drużyna Kobzar nie powinna mieć większych problemów z niżej notowanym rywalem jakim są Różowe Pantery, które zdobyły w tym sezonie jak na razie jeden punkt.
W sobotę o godzinie 12:00 drużyna The Shakers zmierzy się z Pogoń Rampa SB, która w tym sezonie jeszcze punktów nie zdobyła. Czy The Shakers ruszą do przodu i powalczą o komplet punktów? Czy może pójdą za ciosem i pokuszą się o kolejny remis?
Chwilę później natomiast będziemy świadkami hitu czwartej kolejki w 2 lidze. Dwie drużyny, które na ten moment zdobyły komplet punktów. CdF TRAKTAT Cieszyn kontra FX Thor Thunders. To będzie spotkanie, na którym na pewno warto się pojawić i obejrzeć kawał dobrej piłki!
W przedostatnim meczu ETT Fortuna Remis zmierzy się z FX Robot, który na ten moment rozegrał tylko jedno spotkanie i ciężko ocenić, kto jest faworytem tej rywalizacji. Z perspektywy tabeli Fortuna powinno zdobyć komplet punktów w tym starciu.
Czwartą kolejkę zamknie mecz Stare Bielsko z Malbec Mikuszowice. Obie drużyny na ten moment bez punktów w tym sezonie tak więc jest to idealny moment aby wspiąć się w tabeli o kilka pozycji.