BIELSKA LIGA SZÓSTEK

Zapowiedz 7 kolejki

Cześć !
Serdecznie zapraszamy was na siódmą kolejkę Bielskiej ligi Szóstek, w której patrząc na zbliżające się mecze emocji na pewno nie będzie brakowało!

Już na starcie ligowych zmagań dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy Sparta 2010 BB kontra Wiktoroli Kredyt. Dla wojskowych to będzie na pewno pierwszy trudniejszy egzamin w tym sezonie, który zweryfikuje czy stać ich na walkę o ligowe podium!

W drugim meczu Leśny Klub Sportowy nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem DKS Lipnik, który w tym sezonie jeszcze nie zdobył punktów.

Po ubiegłotygodniowej porażce z Tapico, Cygański Tartan na pewno będzie chciał wrócić do regularnego punktowania i będzie miał ku temu dobra okazję ponieważ, zmierzy się z niżej notowaną Jogą Bonito.

Niedzielne zmagania pierwszej ligi otworzy pojedynek pomiędzy Young Power, a Golden Six. Jeśli drużyna Youngów marzy o końcowym sukcesie to trzy punkty w tym spotkaniu są obowiązkiem.

Kolejne spotkanie to tzw. Hit kolejki. Black Devils czyli aktualny lider rozgrywek podejmie FC Tornado, które w ubiegłym tygodniu pewnie rozprawiło się z Wiktoroli Kredyt. Dla Devilsów to dobry test na sprawdzenie ich formy w obecnym sezonie.

Ostatnim meczem będzie pojedynek Tapico z outsiderem rozgrywek 4Fun Football Team. Faworyt w tym spotkaniu może być tylko jeden.

Siódma kolejka w drugiej lidze to możliwość szybkiej rehabilitacji dla ekipy Kobzar. Zmierzą się oni jednak z zawsze solidnie prezentującą się drużyną Bielskiej.

CdF Traktat Cieszyn pewnie zmierza po końcowy sukces i mecz z Różowymi Panterami nie powinien być dla nich żadną przeszkodą w osiągnięciu zamierzonego celu.

Do rewanżu za ubiegłotygodniowe lanie przystąpi ekipa The Shakers, która zmierzy się z sąsiadującą z nimi w tabeli ekipą ZPEiR. To będzie na pewno zacięty pojedynek, którego już nie możemy się doczekać.

W zeszłym tygodniu Pogoń Rampa SB sprawiła niespodziankę pokonując wyżej notowaną drużynę Kobzar. Mecz z FX Robot może okazać się dla nich dobrą szansą aby kontynuować zwycięską passę.

Przedostatni mecz to pojedynek ekipy Patryka Grala czyli ETT Fortuna Remis z Malbec Mikuszowice. Faworytem tego spotkania jest na pewno Fortuna jednak Malbec to zawsze cieżki rywal i na pewno białej flagi w tym meczu nie wywiesi.

W ostatnim meczu siódmej kolejki FX Thor Thunders zmierzą się z czerwoną latarnią rozgrywek – Stare Bielsko FC. Dla Thundersów komplet punktów w tym spotkaniu pozwoli na spokojne ulokowanie się na ligowym podium.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia zmagań siódmej kolejki Bielskiej Ligi Szóstek !