BIELSKA LIGA SZÓSTEK

Zapowiedz 9 kolejki

Witajcie!

Serdecznie zapraszamy was na dziewiątą kolejkę Bielskiej ligi Szóstek!

Pierwszą ligę w sobotę o godzinie 10:00 otworzy pojedynek pomiędzy FC Tornado i Golden Six. O ile w zeszłym sezonie faworyt był łatwy do wytypowania, tak w tym sezonie drużyny te na pewno stworzą wyrównane widowisko.

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie Cygański Tartan czeka trudne wyzwanie w postaci Sparty 2010 BB. Na ten moment obie ekipy mają po dziewięć punktów i zwycięstwo w tym meczu przybliży Cygański Tartan w kierunku podium!

W trzecim spotkaniu dziewiątej kolejki Leśny Klub Sportowy powinien bez problemów poradzić sobie z ekipą 4FunFootball Team. Pod znakiem zapytania stoi jedynie rozmiar wygranej Leśnych.

W ostatnim meczu kolejki Wiktoroli Kredyt podejmie DKS Lipnik, którzy w poprzedniej kolejce zdobyli swoje pierwsze punkty w tym sezonie. Na pewno będzie o to zdecydowanie ciężej w tej kolejce!

Druga liga to na wejściu prawdziwy hit! FX Thor Thunders zmierzy się z ekipą Kobzar. To będzie pojedynek pomiędzy drugim i trzecim miejscem w tabeli. To będzie pojedynek pomiędzy drużynami, które zdobyły tyle samo punktów – 18! Wszystkich serdecznie zapraszamy w sobotę na godzinę 11:00!

W ubiegłym tygodniu Fx Robot sprawił niespodziankę pokonując pretendenta do mistrzostwa – Kobzar. W tym tygodniu podejmie CdF Traktat Cieszyn – czy i tym razem pokusi się o urwanie punktów faworytowi?

W trzecim meczu dziewiątej kolejki Malbec Mikuszowice powinien bez większych problemów pokonać ostatnią w tabeli drużynę Różowych Panter.

Jeśli ETT Fortuna Remis planuje walczyć o podium na koniec sezonu to pokonanie Bielskiej powinno być ich obowiązkiem w ten weekend. Początek tego spotkania to niedziela 9:00.

W przedostatnim pojedynku tego weekendu dobrze spisujący się ZPEiR podejmie Pogoń Rampę SB.

Na koniec The Shakers zmierzą się z drużyną Starego Bielska, która na ten moment zgromadziła tylko jeden punkt. The Shakers nie powinni mieć większych problemów z kompletem punktów w tym spotkaniu jednak jak to z nimi bywa posłużymy się tu delikatną podpórką w stronę remisu.

Najbliższy weekend zapowiada się naprawdę obiecująco! Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i pojawicie się dopingować swoich przyjaciół! Do zobaczenia na zielonej nawierzchni!

Szymon Trybała