BIELSKA LIGA SZÓSTEK

Szóstka sezonu 1 ligi !

W ostatnich dniach prowadzone było głosowanie wśród kapitanów wszystkich ekip nad najlepszymi zawodnikami, którzy występowali na boiskach pierwszoligowych. Nie można było głosować na zawodnika ze swojej drużyny oraz każdy z wybranych musiał mieć zaliczone minimum 11 meczów w całym sezonie. Poniżej przedstawiamy, na kogo głosowaliście oraz przybliżymy po krótce charakterystykę każdego z graczy.

1. Mateusz Móll – bramkarz, który w głównej mierze przyczynił się do sprawienia przez ekipę Black Devils niespodzianki w tegorocznej edycji. To głównie dzięki jego interwencjom Devilsi zanotowali progres z miejsc, które walczyły w ubiegłym sezonie o utrzymanie do najniższego stopnia podium. Drużyna Mateusza straciła w całym sezonie tylko 42 bramki co jest najlepszym wynikiem w lidze. Gratulacje Mateusz!

2. Grzegorz Biront – zawodnik, który wraz z Leśnym Klubem Sportowym sięgnął po mistrzowski tytuł zanotował w tym sezonie 7 trafień oraz 27 asyst w 18 meczach. Na pewno był jednym z głównych filarów sukcesu, jaki osiągnęli Leśni.

Gratulacje Grzegorz!

3. Damian Rodak – jeden z najlepszych rozgrywających zawodników w lidze. To głównie za jego sprawą Wiktoroli praktycznie do końca walczyło o strefę medalową. Gdy tylko na boisku brakowało Damian Rodaka to Wiktoroli miało ogromny ból głowy aby skompletować punkty w danym meczu. 22 trafienia oraz 10 asyst to wynik Damiana. Gratulacje!

4. Patryk Wrzeszcz – na ten moment to chyba jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy i najtrudniejszy do pokonania stoper w lidze. Jeśli dołożymy do tego jeszcze jego potężne uderzenie z bocznych sektorów boiska na bramkę rywali to mamy do czynienia z naprawdę mieszanką wybuchową. 13 trafień oraz 11 asyst to bilans Patryka. Gratulacje!

5. Dorian Machalica – kolejny z ojców sukcesu Leśnego Klubu Sportowego. Imponował w tym sezonie formą strzelecką i tak naprawdę do ostatnich kolejek walczył o tytuł króla strzelców. 39 razy pokonywał bramkarza rywali co jest wynikiem dla wielu nie do osiągnięcia. Gratulacje Dorian!

6. Szymon Trybała – król strzelców, król asyst, zabrakło jedynie tytułu mistrzowskiego aby dopełnić ten wybitny indywidualnie sezon. 48 trafień, 32 asysty w 16 meczach. Recital – to chyba jedyne słowo, którym można opisać Twój sezon. Gratulacje!

Dziękujemy, że jesteście z nami! Jeszcze raz Gratulacje!

@liderzy wśród fanów @obserwujący Bielska Liga SzóstekBielska Liga Szóstek bielsko.info @Bielsko-Biała – miasto tworzą ludzie BeskidzkaPilka.pl TS Podbeskidzie Bielsko-Biała BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała Kronika Beskidzka Kurier.BB Lubbie.pl @mistrzsezonu