Black Game Team

Ligi
Pierwsza liga
Sezony
2020/2021

Pomocnik

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeGole Samobójcze
Vladyslav ShtandenkoPomocnik24000010
3Bogusław SzczotkaPomocnik0010020
9Tomasz RyszkaPomocnik1610051
16Krystian KulikowskiPomocnik1130080
19Tomasz GąsiorekPomocnik1000000
44Dominik HałatPomocnik1940080

Bramkarz

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeGole Samobójcze
1Marcin NawrockiBramkarz12000130
12Szymon ZajacBramkarz30850040

Obrońca

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeGole Samobójcze
5Maciej GencObrońca16400100
11Jarosław MotykaObrońca1040160
13Zbigniew ZdonekObrońca1370080

Napastnik

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeGole Samobójcze
6Alan KomrausNapastnik1000010
7Jakub PłoszajNapastnik17130081
10Łukasz KaletaNapastnik116510140
11Marcin SztykielNapastnik32000010
15Jakub HabdasNapastnik28210020
88Kamil PietrzykNapastnik1640080
99Arkadiusz KomrausNapastnik11291080

Liga 1 Sezon 2020/2021

PozycjaDrużynaMWRLBZBSGDPts
1181512153619246
21913331635510842
3181305121734839
4171223105456038
5211227121705138
6191207107773036
717110697692833
820911092134-4228
91972108595-1023
101760118383018
1120521386150-6417
1218411361119-5813
1326402245224-17912
1417301449113-649

Terminarz

(18)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(21)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(22)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(23)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(24)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(25)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(26)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

Wyniki

(20)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(19)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(17)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(16)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(10)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(14)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(3)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(13)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(11)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(4)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(9)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(8)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(7)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(5)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(15)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(1)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(2)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(6)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

(12)
Pierwsza liga
2020/2021
Orlik

Przejdź do paska narzędzi