BIELSKA LIGA SZÓSTEK

BB Raptors

Pomocnik

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeWskaźnik wygranychWskaźnik remisówWskaźnik przegranychGole Samobójcze
4Patryk FrejPomocnik296010922.220.0077.780
16Marek KudryśPomocnik26020040.000.00100.000
20Dawid PietrusiakPomocnik391000333.330.0066.670
21Paweł KubelPomocnik336410812.5025.0062.500
84Tomasz PorwiszPomocnik39200020.000.00100.000
85Rafał PorwiszPomocnik38101020.000.00100.000
86Wojciech HabdasPomocnik38000000.000.000.000

Obrońca

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeWskaźnik wygranychWskaźnik remisówWskaźnik przegranychGole Samobójcze
5Damian KwiatkowskiObrońca387310119.0918.1872.731
8Marcin PolakObrońca3234001010.0010.0080.000
77Kamil JańtaObrońca4211001010.0010.0080.000

Napastnik

#ZawodnikPozycjaWiekGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeWskaźnik wygranychWskaźnik remisówWskaźnik przegranychGole Samobójcze
6Jan HuczekNapastnik24000000.000.000.000
11Adam JanoszNapastnik304301633.3316.6750.000
13Mateusz HejdukNapastnik315100728.570.0071.430
19Mateusz DrzewieckiNapastnik233000540.000.0060.000